Hakkımızda

Firmamız; Herpa Uluslar arası Tic. Ltd. Şti. fiili ticaret hayatına 1997 yılında kendi tescilli markası olan POLY LINGUA markası ile Elektronik Sözlük ithalatı yaparak başlamıştır.

Türk Tüketicisini Elektronik Sözlük kavramı ile ilk kez tanıştıran ve zaman içerisinde sektörün ilk firması olmanın yanı sıra tüketiciye sunmuş olduğu farklı fiyat ve özellikteki ürün seçenekleri ile sektörde en fazla Pazar payına sahip ve en güvenilir firma unvanını kazanmıştır. 
Firmamızın Tüketici Elektroniği Ürünleri dağıtımı konusundaki deneyimi POLY LINGUA markalı sözlükler ile sınırlı kalmayıp Dünya devi GENERAL ELECTRIC markalı Tüketici Elektroniği ürünlerinin satış ve pazarlamasını da uzun bir dönem bünyesine katmıştır.

2010 yılı itibari ile yine POLY ana markamız adı altında gelişen teknolojinin beraberinde getirdiği yeni ürünleri Türk Tüketicisi ile POLY BOOK Elektronik Kitap ve POLY PAD Tablet PC olarak buluşturan firmamız, bu yeni ürün gruplarında yine Türk Tüketicisine farklı fiyat ve özellikte seçenekler sunmayı amaçlamaktadır.

Firmamız, aynı zamanda uzmanlık alanı olan Tüketici Elektroniği alanında “ müşteriye özel “cihaz;  software ve hardware geliştirmektedir.

Top